Ābolam zaudējums Zviedrijas čempionātā

09/12/2017 21:48

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda šodien ar 1:3 atzina Zviedrijas čempionāta kopvērtējuma līderes Vekšes “Lakers” pārākumu.

“Orebro” klubam šis bija otrais zaudējums pēc kārtas un septītais pēdējās astoņās spēlēs.

Ābols laukumā šodien pavadīja septiņas minūtes un piecas sekundes. To laikā viņš uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Kā vēstīts, Ābols ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un tika pie sava pirmā punkta Zviedrijas čempionātā. Uzbrucējs šīs sezonas pirmajos 19 mačos “Orebro” rindās ar rezultativitāti neizcēlās.

Kopvērtējumā “Orebro” komanda ar 31 punktu 25 spēlēs ieņem 11.vietu.

Tikmēr Zviedrijas līgas līdere ar 59 punktiem 27 mačos ir Vekšes “Lakers”, kas ir Ronalda Ķēniņa pārstāvētās Šveices komandas Cīrihes “Lions” potenciālā pretiniece Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas pusfinālā. “Lakers” otrdien ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar rezultātu 2:3 zaudēja Šveices komandai “Bern”, kamēr “Lions” ar 1:0 pārspēja Čehijas klubu Liberecas “Bili Tygri”.

21 gadu vecais Ābols vasarā ar “Orebro” komandu parakstīja līgumu uz divām sezonām.