Ābols izvicina dūres AHL mačā (VIDEO)

12/01/2020 11:51

Naktī uz svētdienu Amerikas hokeja līgā (AHL) mačus aizvadīja latviešu pārstāvētās komandas.

Uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Springfīldas “Thunderbirds” savā laukumā ar 2:5 (0:2, 0:1, 1:2) piekāpās Providensas “Bruins”.

Ābols šajā mačā izcēlās ar piecu minūšu noraidījumu par kautiņu –  viņš trešā perioda vidū izvicināja dūres ar pretinieku komandas spēlētāju Trentu Fredriku. Tāpat viņa kontā arī neitrāls lietderības koeficients.

Citā mačā aizsargs Kristiāna Rubīna Toronto “Marlies” ar 3:5 (1:1, 0:1, 2:3) piekāpās Teksasas “Stars” hokejistiem. Rubīns šajā mačā punktus neguva un palika ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr uzbrucēja Ņikitas Jevpalova Lavālas “Rocket” cieta “sauso” zaudējumu pret Lehaiveli “Phantoms” – 0:2 (0:0, 0:1, 0:1). Jevpalovs izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.