Ābols aizvada jaudīgu trīs punktu spēli, palīdzot “Orebro” tikt pie uzvaras

28/10/2021 23:04
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien Timro divu minūšu laikā guva divus vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā un kopā ar “Orebro” izcīnīja uzvaru izbraukumā. Ābols mačā sakrāja trīs rezultativitātes punktus, un viņa pārstāvētā “Orebro” izbraukumā pagarinājumā ar 4:3 (0:2, 1:0, 2:1, 1:0) pārspēja “Timra”.

Ābols savus pirmos vārtus mačā guva, kad trešajā periodā bija nospēlētas deviņas minūtes un 52 sekundes, bet pēc minūtes un 50 sekundēm pievienoja vēl vienu “golu”, panākot vadību ar 3:2. Visu triju viesu pamatlaikā gūto vārtu tapšanā ar rezultatīvu piespēli piedalījās Olivers Eklinds.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā varēja noformēt arī “hat-trick”, taču 16.minūtē viņa izpildīto soda metienu atvairīja mājinieku vārtsargs  Sami Rajaniemi. Pagarinājumā Ābols ar rezultatīvu piespēli aizsāka kombināciju, kas pēc papildlaikā spēlētām divām minūtēm un 45 sekundēm beidzās ar precīzu Joela Mustonena metienu – 4:3.

Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 19 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 47,62% iemetienu un iekrāja +/- rādītāju +2. Ābols šajā sezonā 14 spēlēs guvis sešus vārtus un septiņas reizes rezultatīvi piespēlējis. Ar 13 punktiem viņš ir rezultatīvākais spēlētājs Erebrū komandā.

Tikmēr arī latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien kopā ar Vēkšes “Lakers” izcīnīja uzvaru. “Lakers” mājās ar 5:3 (2:2, 3:1, 0:0) uzveica “Malmo” komandu. Kalniņš atvairīja 29 no 32 metieniem.

“Lakers” ar 27 punktiem 14 mačos ir piektā, bet “Orebro” ar 19 punktiem 14 dueļos ieņem astoto pozīciju. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.