Ābols ar 22. punktu palīdz “Orebro” tikt pie panākuma

28/01/2021 23:23
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē un sekmēja “Orebro” vienības uzvaru.

“Orebro” savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) pārspēja “Lulea” komandu.

Ābols ar piespēli atzīmējās otrā perioda ceturtajā minūtē, kad vairākumā sekmīgi nospēlēja vārtu priekšā, kas Līnusam Ēberjam ļāva iebakstīt ripu vārtos.

Ābols šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja 62,5% iemetienu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 31 spēlē guvis 11 vārtus un 11 reizes rezultatīvi piespēlējis.

“Orebro” ar 63 punktiem 36 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem piekto vietu.

Jau ziņots, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.