Ābols ar diviem punktiem un uzvaras bullīti uguņo Zviedrijā, Dzierkals rezultatīvs Čehijā

19/10/2021 23:35
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā asistēja divos vārtu guvumos un iemeta uzvaras “bullīti”. Ābola pārstāvētā “Orebro” savā laukumā ar rezultātu 5:4 (0:0, 2:3, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Oskarshamn” komandu.

Ābols ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās otrā perioda piektajā un trešās trešdaļas desmitajā minūtē, palīdzot panākt attiecīgi 1:2 un vēlāk arī 3:3. Pēcspēles metienu sērijā viņš bija vienīgais hokejists, kurš realizēja savu “bullīti”, tādējādi viņa kontā arī viens vārtu guvums.

Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 22 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 52% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Ābols šajā sezonā 11 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Orebro” ar 15 punktiem 11 spēlēs ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē, bet vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vēkšes “Lakers” ar 21 punktu 11 mačos ir ceturtā. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.

Čehija

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē. Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda” savā laukumā ar 5:4 (1:0, 0:3, 4:1) pieveica Prāgas “Sparta” komandu.

Latviešu uzbrucējs piedalījās komandas pirmajos un pēdējos vārtos, kas abi tika gūti vairākumā. Uzvaras vārtos divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām viņš palīdzēja Ludvigam Blumstrandam nokārtot “hat-trick”.

Dzierkals šajā mačā uz ledus bija 21 minūti un 17 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņš šosezon 13 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Plzeņas vienība ar 25 punktiem 14 spēlēs turnīra tabulā ieņem sesto vietu.