Ābols ar rezultatīvu sniegumu palīdz “Orebro” tikt pie trešā panākuma ceturtdaļfinālā

23/03/2023 22:33
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla trešajā mačā, viņa un Riharda Mareņa pārstāvētajai “Orebro” nonākot uzvaras attālumā no pusfināla. “Orebro” viesos ar 4:2 (2:1, 2:1, 0:0) pārspēja “Timro” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-1.

Ābols otrajā periodā palīdzēja Erebrū komandai realizēt divus vairākumus. Šajā spēlē viņš uz ledus pavadīja 13 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja deviņos no 12 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1. Marenis, spēlējot nepilnas divas minūtes, statistikas ailēs neatzīmējās un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

“Orebro” turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades “Farjestad” finālā pieveica “Lulea” vienību.

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā Renārs Krastenbergs tika pie punkta par piespēli, kas ļāva AIK tikt pie panākuma pār “Modo” ar Kristeru Gudļevski rezervē – 5:4. Rezultāts ceturtdaļfināla sērijā kļuvis 2-2.

Tikmēr Čehijā Uvis Balinskis izdarīja rezultatīvu piespēli Liberecas “Bili Tygri” vienīgajā vārtu guvumā zaudējumā papildlaikā pret “Mountfield” ar 1:2. Līdz ar to arī rezultāts sērijā kļuvis 2-1 par labu Latvijas izlases aizsarga pārstāvētās komandas pretiniekiem.

Slovākijā sezona noslēgusies Roberta Mamčica pārstāvētajai “Nove Zamky”, kura ar 2:5 zaudēja “Zvolen”, piedzīvojot neveiksmi arī visā ceturtdaļfināla sērijā ar 1-4.