Ābols atkal rezultatīvs un kaldina uzvaru pret Zviedrijas čempioni (VIDEO)

20/10/2022 22:50
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols šodien rezultatīvi piespēlēja Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) spēlē, viņa pārstāvētajai “Orebro” svinot uzvaru savā laukumā. “Orebro” mājās ar 4:1  pieveica pagājušā gada čempioni Kārlstades “Farjestad”.

Ābols rezultatīvi piespēlēja otro vārtu guvumā, kad otro reizi pēc kārtas izcēlās Ēmils Lāšons, palīdzot atspēlēties no 0:1. Pēdējie divi “goli” spēles beigās tika iemesti jau tukšos viesu vārtos. Komandas kapteinis 12 spēlēs ir sakrājis sešus (3+3) rezultativitātes punktus. Ābols uz ledus pavadīja 18 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 72,73% iemetienu un vienreiz izpildīja spēka paņēmienu. Ar 20 punktiem 12 mačos “Orebro” turnīra tabulā ieņem otro vietu 14 komandu konkurencē.

Ābols asistē komandas otrajā vārtu guvumā

Čehija

Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā “Ceske Budejovice” komanda Čehijas ekstralīgas spēlē savā laukumā ar 3:2 izcīnīja laimīgu uzvaru pēcspēles metienos. Abi hokejisti palika “sausā”.

Bindulis laukumā pavadīja nedaudz vairāk kā 23 minūtes, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku veiktos “šāvienus” un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Dzierkals tikmēr 16 minūtēs un 20 sekundēs pretinieku vārtus apdraudēja trīs reizes, kā arī bloķēja vienu metienu, taču spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.  “Ceske Budejovice” pārtrauca deviņu zaudēto spēļu sēriju un pakāpās uz 12. vietu turnīra tabulā 14 komandu konkurencē.