Ābols atklāj, kur viņš vēlētos strādāt nākamajā sezonā

Artis Ābols, sportazinas.com
Artis Ābols | Foto: Edijs Pālens/LETA

Hokeja treneris , kurš aizvadītajā sezonā bija viens no Ģirta Ankipāna asistentiem Kontinentālās hokeja līgas () klubā Rīgas “Dinamo” atklājis, kādā virzienā viņš skatās saistībā ar nākamo sezonu.

“Baudu vasaru. Pagaidām nekādi konkrēti piedāvājumi man nav bijuši,” sarunā ar portālu TVNET sacīja Ābols. “Šobrīd ir grūti kaut ko pateikt, ja runājam par nākamo sezonu.”

“Esmu aģentam prasījis, lai pameklē darbu Eiropā. Ja kaut kas būs, tad būs… KHL šobrīd, būsim godīgi, brīva ir viena darba vieta. Teorētiski tas ir Rīgas “Dinamo”. Gribu strādāt par galveno treneri,” atklāj speciālists.

Kā raksta medijs, tad Ābols meklējis darba iespējas Zviedrijā, kur savulaik hokejista karjeras laikā aizvadīja vairākas sezonas. Tiesa, šajā Skandināvijas valstī hokeja komandas pārsvarā vada vietējie speciālisti.

Ābols iepriekšējās divās sezonās ir bijis “Dinamo” treneru kolektīvā. Iepriekš 47 gadus vecais speciālists Rīgas klubā no 2008. līdz 2015.gadam strādāja par galveno treneri un trenera palīgu.

3.martā “Dinamo” paziņoja, ka klubs neturpinās sadarbību ar galveno treneri Ģirtu Ankipānu un viņa asistentiem, tai skaitā Ābolu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par