Ābols: Centīšos izsisties uz NHL jau no pirmās dienas

22/06/2024 14:18
Nokopēts
Rodrigo Ābols

Latviešu hokejists Rodrigo Ābols sarunā ar portālu “Thehockeynews.com” komentējis pievienošanos Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandai Filadelfijas “Flyers”.

Iepriekš vēstīts, ka pirms nedēļas “Flyers” paziņoja par līguma noslēgšanu ar Latvijas izlases uzbrucēju, Ābolam parakstot viena gada divvirziena līgumu par 775 tūkstošiem dolāru.

“Tagad esmu tik gatavs, cik vien varu – gan fiziski, gan morāli. Pagājušajā reizē [2019./2020. gada sezonā, kad Ābols devās uz Ziemeļameriku], man aiz muguras bija laba sezona Zviedrijā, bet, godīgi sakot, es nebiju pietiekami nobriedis, lai pielāgotos,” atzīst hokejists. “Esmu kļuvis krietni labāks spēlētājs kopš brīža, kad pēdējo reizi tur spēlēju, esmu daudz pastrādājis, lai tur atgrieztos.”

“Flyers” stūrmanis ir Džons Tortorella, kurš tiek uzskatīts par vienu no līgas skarbākajiem un stingrākajiem treneriem. “Protams, komanda nevar dot nekādas garantijas, bet Tortorella ir viens no NHL godīgākajiem treneriem. Cilvēki no kluba man teica, ka, viņuprāt, es labi iederēšos Filadelfijas komandā, un tas ir viens no iemesliem, kādēļ esmu tur nonācis,” skaidro uzbrucējs.

“Tā būs svarīgākā vasara manā dzīvē un karjerā. Pēc iespējas vairāk laika veltīšu treniņiem. Kad esmu spēcīgs laukumā, tad jūtos, ka esmu labs spēlētājs, tāpēc pats galvenais, lai esmu labi gatavs fiziski. Mani iedvesmo viens no maniem labākajiem draugiem Uvis Balinskis, kurš atnāca [uz NHL], nopelnīja vietu un pēc tam parakstīja jaunu divu gadu līgumu. Es centīšos izsisties uz NHL no pirmās dienas.”

Žurnālists par Ābolu: PČ nevarēju saprast, ka tāds hokejists nekad nav spēlējis NHL

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām