Ābols gūst komandas vienīgos vārtus, “Orebro” piedzīvo sagrāvi ceturtdaļfināla pirmajā mačā

31/03/2022 22:30
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien Lūleo Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) ceturtdaļfināla mačā guva vārtus, taču viņa un Kristapa Zīles pārstāvētā “Orebro” piedzīvoja sagrāvi. “Orebro” viesos ar 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) piekāpās “Lulea”. Ceturtdaļfināla sērijā ar 1-0 vadībā ir Lūleo hokejisti.

Komandas kapteinis Ābols vārtus guva 31.minūtē, panākot 1:3. Viņš uz ledus pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja pusē iemetienu. Zīle 17 minūtēs un 51 sekundē laukumā trīsreiz meta pa vārtiem.

Uzvarētāju rindās spēlei nebija pieteikts Latvijas uzbrucējs Dans Ločmelis. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.