Ābols gūst pirmo punktu sezonā un palīdz “Orebro” uzvarēt

25/09/2021 22:54
Rodrigo Ābols

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas čempionāta (SHL) spēlē, kopā ar “Orebro” komandu svinot uzvaru. Erebrū hokejisti viesos ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) apspēlēja “Lulea” vienību.

Ābols ar rezultatīvu piespēli izcēlās 15.minūtē, kad palīdzēja panākt 1:0. Latviešu uzbrucējs sestdien uz ledus pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 80% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr vārtsargs Jānis Kalniņš un Vēkšes “Lakers” iepriekšējās sezonas finālistu duelī ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) guva virsroku pār “Rogle”. Kalniņš šajā duelī neitralizēja 23 no 25 pretinieku metieniem.

“Lakers” ar deviņiem punktiem piecās spēlēs ieņem otro vietu, bet “Orebro” ar četriem punktiem trīs cīņās ir devītā starp 14 komandām. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.