Ābols iemet pirmajā minūtē, bet neglābj komandu no zaudējuma

17/01/2019 22:56

Latviešu uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) mačā, bet neglāba “Orebro” komandu no zaudējuma.

Erebrū vienība viesos ar rezultātu 4:5 (3:2, 0:2, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās “Linkopings” komandai.

Ābols vārtus guva jau pirmajā minūtē, kad atklāja mača rezultātu, nākamajās deviņās minūtēs viesiem panākot 3:0. Tiesa, trīs vārtu pārsvars tika izsēts.

Ābols šajā cīņā laukumā pavadīja 18 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 37,5% iemetienu, tika pie divām soda minūtēm un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvietis šosezon 26 mačos guvis 11 vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, būdams vienības otrais labākais snaiperis.

Ar 33 spēlēs izcīnītiem 35 punktiem “Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 13.vietu starp 14 komandām, no pirmā divpadsmitnieka atpaliekot par trim punktiem, bet turnīra tabulas augšgalā ar 61 punktu ir “Lulea”.

Divām vājākajām komandām pēc sezonas būs jācīnās par vietas saglabāšanu Zviedrijas elites čempionātā.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās pērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.