Ābols klusē komandas uzvarā

28/01/2023 22:00
Rodrigo Ābols

Šovakar Zviedrijas čempionāta spēlē Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” ar 3:1 pārspēja “Leksand”.

Viss trešais periods pagāja visai saspringtā cīņā, jo rezultāts tajā bija 2:1. Vien mača izskaņā Emīls Lārsons iemeta trešo ripu, to izdarot tukšos vārtos.

“Orebro” kapteinis laukumā pavadīja 16 minūtes un 47 sekundes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī demonstrēja nepārliecinošu sniegumu iemetienos – uzvarēti tika vien 22,22% jeb divi no deviņiem.

Tikmēr “Allsvenskan” jeb pēc spēka otrajā līgā Renāra Krastenberga pārstāvētā AIK ar 0:1 zaudēja latvieša bijušajai komandai “Sodertalje”.

Šveicē Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 2:3 zaudēja “Ambri-Piotta”, Sanda Smona un Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar 3:1 pieveica “Kloten”, bet Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova pārstāvētā “Lausanne” ar 3:1 apspēlēja Cīrihes “Lions”.