Ābols neapturams pārbaudes spēlē, Jaks vēl nedebitē trīs latviešu komandā

23/08/2022 21:21
Rodrigo Ābols

Šovakar rezultatīvu sniegumu pārbaudes spēlē demonstrēja Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, palīdzot sevis pārstāvētajai “Orebro” tikt pie panākuma pār “Oskarshamn” ar 4:3.

Latviešu hokejists pretinieku vārtos iemeta divas ripas. Pirmo reizi viņš bija precīzs otrā perioda vidū, kad realizēja vairākumu un izvirzīja “Orebro” vadībā ar 3:2. Savukārt trešās trešdaļas sākumā Ābols guva komandas ceturtos vārtus, otro reizi izvirzot sevis pārstāvēto komandu vadībā – 4:3. Perioda turpinājumā pretiniekiem gan izdevās panākt izlīdzinājumu un pamatlaiks noslēdzās ar 4:4, savukārt papildlaikā “Orebro” ielaida vārtus un bija spiesta samierināties ar neveiksmi.

Trīs latviešu pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 2:5 zaudēja Liberecas “Bili Tygri”. Kristaps Zīle un Ralfs Freibergs pie punktiem netika, savukārt Jānis Jaks, kurš vakar pievienojās komandai, vēl nebija atrodams tās pieteikumā.

Tikmēr “Mlada Boleslav”, kurā spēlē Māris Bičevskis, ar 1:0 apspēlēja Pardubices “Dynamo”. Savukārt Patrika Ozola un Frenka Razgala pārstāvētā Trenčinas “Dukla” ar 3:5 zaudēja Čehijas pēc spēka otrās līgas klubam “Vsetin”. Abi latvieši spēlēja pirmajā maiņā, bet pie punktiem netika.

Vēl vienā mačā Kristers Gudļevkis ielaida sešas ripas viņa pārstāvētās MODO zaudējumā pret “Bjorkloven”, bet