Ābolam “Orebro” zaudējumā otrie vārti sezonā, Lapinskim un Smirnovam graujošas uzvaras (VIDEO)

15/10/2022 23:08
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols šodien Engelholmā guva vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) spēlē, viņa pārstāvētajai “Orebro” ciešot zaudējumu izbraukumā. “Orebro” viesos ar 2:4  piekāpās Engelholmas “Rogle”.

Ābols guva vārtus 53.minūtē, “apzogot” pretinieku un aizslidojot izgājienā pret vārtsargu. Tobrīd viņš pietuvoja “Orebro” līdz 2:3. Komandas kapteinis desmit spēlēs šosezon guvis divus vārtus.

Viņš uz ledus pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 53,33% iemetienu un maču noslēdza ar +/- rādītāju -1. Ar 14 punktiem desmit mačos “Orebro” turnīra tabulā ieņem septīto vietu 14 komandu konkurencē.

Šveice

Graujošas uzvaras Šveices augstākajā līgā (NL) izcīnīja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” un Ženēvas “Servette”, kuras rindās spēlē Deniss Smirnovs. “Tigers” savā laukumā ar 6:1 sagrāva “Lugano” vienību, kamēr “Servette” neatstāja nekādas cerības “Kloten” – 5:0. Lapinskis asistēja komandas otrajos vārtos. Neveiksmi gan piedzīvoja Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “Lausanne”, kas izbraukumā ar 2:5 piekāpās “Fribourg”. Punnenovs atvairīja 21 no 26 metieniem, kamēr Ķēniņš nespēja palīdzēt savai vienībai ar gūtiem punktiem.

Šveices pēc spēka otrajā līgā panākumu izcīnīja Haralds Egle un “Langenthal”, savā laukumā pārspējot “Thurgau” ar 6:3. Šī latvietim bija viena no retajām “sausajām” spēlēm sezonā – viņš desmit mačos ir ieguvis 14 (4+10) rezultativitātes punktus.

Somija

Oskars Batņa Somijas čempionāta spēlē izcēlās ar aktivitāti, kas gan rezultējās divos noraidījumos. Viņa pārstāvētā “Jukurit” izbraukumā ar 0:1 piekāpās Pori “Assat”. Batņas komanda čempionāta tabulā ieņem priekšpēdējo vietu.