Ābols panāk izlīdzinājumu pamatlaika izskaņā

22/02/2024 23:25
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Engelholmas “Rogle” zaudējumā savā laukumā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē. “Rogle” pagarinājumā ar 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) piekāpās Gēteborgas “Frolunda”.

Ābols vārtus vairākumā guva 56 sekundes pirms mača pamatlaika beigām, izlīdzinot rezultātu – 3:3. Uzbrucējs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 18 sekundes, piecreiz metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā viesi 39.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, kā arī uzvarot deviņos no 13 iemetieniem un spēli beidzot ar +/- rādītāju -3.

Malte Stremvals uzvaras vārtus guva 17 sekundes pirms papildlaika beigām.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo” savā laukumā ar 3:7 (1:2, 1:3, 1:2) zaudēja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šellefteo AIK.

AIK ar 82 punktiem 44 spēlēs turnīra tabulā ir pakāpusies uz trešo vietu, “MoDo” ar t56 punktiem ir desmitā, bet “Rogle” ar 54 punktiem – ir 11. 14 komandu čempionātā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes “Lakers”, kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.