Ābols par aiziešanu no “Orebro”: Likās, ka cilvēki novērtē, ko es šeit daru..

26/01/2023 17:16
Nokopēts
Rodrigo Ābols

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols sarunā ar Valdi Valteru “William Hill” kanālā “Youtube” vietnē pastāstījis par līguma parakstīšanu ar citu komandu sezonas laikā, kā arī atklājis, vai viņš vēl plāno izmēģināt spēkus Ziemeļamerikā.

Jau vēstīts, ka Ābols, kurš vairākus gadus pavadīja Zviedrijas līgas komandā “Orebro”, nākamajā sezonā pāries uz citu šīs valsts vienību “Rogle”, par ko kļuva zināms 1. janvārī. “Nebija viss tik smuki, ka gribējās. Jaungada dienā parādījās neoficiālās ziņas, ka esmu parakstījis līgumu ar citu komandu, bija rakstīts, ka saņēmu piedāvājumu arī no “Orebro”, bet izvēlējos citu, ar lielāku summu. Tā nebija patiesība, jo “Orebro” man neko nepiedāvāja. Apspriedu ar aģentu, nolēmām paši paziņot medijiem kas un kā,” atklāja uzbrucējs.

“Komandā gaidāmas lielas pārmaiņas, arī galvenais treneris nākamsezon neturpinās darbu, vēl vairāki spēlētāji nomainīsies. Ģenerālmenedžerim ir savs redzējums, kurā es neiederējos. Protams, ka nepatīkami, pilsētā jūtos kā mājās, likās, ka cilvēki novērtē, ko es šeit daru, bet tāds ir bizness,” saka Ābols.

“Interese bija liela, bet no “Rogle” vislielākā. Viņu pārstāvis bija atbraucis pie manis, kas ir sešu stundu brauciens, lai personīgi aprunātos ar mani, lai iepazītos ar manu sievu un bērnu, pastāstītu par redzējumu, par to, kas tiek nodrošināts. Viņi pat bija gatavi izpirkt līgumu, lai es jau šosezon dotos pie viņiem, bet es atteicos, jo šo sezonu gribēju pabeigt “Orebro”,” teica hokejists.

“Negribētu teikt, ka NHL sapnis ir izsapņots. Jāturpina labi spēlēt. Nekas baigi nav mainījies – ja es tur braucu, tad mani neņems kā top6 uzbrucēju, bet mēģinās audzināt, lai esmu labs gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Kaut kas līdzīgs, ko tagad spēlē Bļugers vai Girgensons – trešās/ceturtās maiņas uzbrucējs, kurš spēlē mazākumā,” uzsvēra latvietis.

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām