Ābols par NHL līgumu: Gribu atbildēt sev uz jautājumu – varu vai nevaru

16/06/2024 20:29
Nokopēts
Rodrigo Ābols

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sarunā ar “LSM.lv” komentējis parakstīto līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Filadelfijas “Flyers”.

Jau vēstīts, ka Ābols vakar visai negaidīti parakstīja divvirzienu līgumu ar “Flyers” komandu. 28 gadus vecais uzbrucējs jau iepriekš – 2019./2020. gada sezonā – bija “izmēģinājis laimi” Ziemeļamerikā un pēdējos četrus gadus bija pavadījis Zviedrijā.

“Līgums nāca pēdējā brīdī un jau labu laiku iepriekš bija sarunāti datumi, kad atgriezties Engelholmā, pie “Rogle”. Tagad sanāk braukt atvadīties un savākt mantas, kas bija atstātas uz nākamo sezonu. Bija interese no citām komandām, bet SHL nolikumā ir paredzēts, ka NHL līgumus var parakstīt līdz 15. jūnijam. Tā teikt, pēdējā brīdī pagājušajā nedēļā viņi uzradās ar lielu, nopietnu interesi,” parakstīto līgumu ar “Flyers” komentēja Ābols.

Žurnālists par Ābolu: PČ nevarēju saprast, ka tāds hokejists nekad nav spēlējis NHL

Uzbrucējs tāpat bija optimistisks par cerībām izkarot vietu Filadelfijas komandas pamatsastāvā. “Tajā posmā, kur šobrīd Filadelfija ir, viņiem nav tik daudz centru. Viņiem ir interese manos pakalpojumus kā centram. Viņiem ir jaunie spēlētāji, kas ir nodraftēti kā centri, bet viņiem ir vēl 2-3 gadi līdz NHL līmenim. Tur ir vietas, par kurām man cīnīties. Skaidrs, ka neviens nekādas garantijas nedod, bet ir diezgan daudz vietu par kurām cīnīties un esmu gatavs braukt, to darīt,” uzsvēra Ābols.

“Gribu atbildēt sev uz jautājumu – varu vai nevaru, lai, noslēdzot savu karjeru, nav kaut kādu pārmetumu sev, ka nemēģināju un nezinu, kā būtu,” par došanos uz NHL teica latviešu uzbrucējs. “Skaidrs, ka “Rogle” tas ir sāpīgi un žēl, ka tas tik vēlu nāk, jo vasaras vidū viņiem ir grūti atrast kādu spēlētāju, kas mani varētu aizstāt uz nākamo gadu. Viņi kopsummā bija saprotoši un priecīgi par to iespēju, kādu saņemu.”

Ābols tāpat atzina, ka viņš pagaidām īsti nezin, kā ritēs viņa starpsezona, jo viņš ar “Flyers” vēl nav pārrunājis turpmākos plānus. Uzbrucējs gan norādīja, ka viņš ir gatavs palīdzēt Latvijas izlasei gaidāmajā olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, kas no 29. augustam līdz 1. septembrim paredzēts Rīgā. “Kā es jau runāju ar Rūdolfu Kalvīti [izlases ģenerālmenedžeri], viņš izsaukumu sūta “Flyers”, tālāk Latvijas izlase runā ar viņiem. Es gribu spēlēt, esmu gatavs spēlēt.”

“Rogle” sporta direktors: Ābola došanās uz NHL ir zaudējums klubam, bet esam priecīgi par viņu

 

TOP notikumi
1
X
2
1.48
4.77
5.96
1.52
4.5
5.75
2.9
3.1
2.55
1.45
4.66
6.73
1.36
5.42
7.48
2.3
3.7
2.8
1.31
5.17
10.33
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām