Ābols punktu kontu papildina ar rezultatīvu piespēli

02/02/2023 22:33
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien Erebrū rezultatīvi piespēlēja viņa un Riharda Mareņa pārstāvētās “Orebro” uzvarā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā. Erebrū komanda savā laukumā ar 3:2 (1:0, 0:0, 2:2) pārspēja Gēteborgas “Frolunda” hokejistus.

16.minūtē Ābols vairākumā piespēlēja Emīlam Lārsonam, atklājot spēles rezultātu. Komandas kapteinis šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 37,5% iemetienu un finišēja ar +/- rādītāju -1. Marenis nebija iekļauts spēles pieteikumā.

Šajā sezonā Ābols 39 spēlēs guvis 15 vārtus un sakrājis 16 rezultatīvas piespēles, bet Marenim astoņās SHL cīņās nav izdevies tikt pie punktiem. Ar 67 punktiem 40 mačos “Orebro” turnīra tabulā ieņem ceturto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades “Farjestad” finālā pieveica “Lulea” vienību.