Ābols rezultatīvs uzvarā Zviedrijas līgas spēlē

23/02/2019 23:20

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols vien pāris dienas pēc līguma pagarināšanas ar Zviedrijas augstākās līgas (SHL) klubu “Orebro” sestdien izcēlās ar kārtējiem vārtiem, turklāt veica arī rezultatīvu piespēli.

“Orebro” sestdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica “Brynas IF” vienību, tiekot jau pie ceturtās uzvaras pēc kārtas.

Tieši Ābols atklāja šī mača rezultātu, kad viņš jau astotajā minūtē izmantoja vairākumu, savukārt 11.minūtē viņš asistēja arī komandas otro vārtu guvumā.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 89% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon viņš 37 mačos viņš guvis 16 vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, būdams piektajā vietā līgas labāko snaiperu sarakstā.

Šonedēļ 23 gadus vecais Ābols pagarināja līgumu ar Erebrū klubu uz divām sezonām jeb līdz 2021.gadam.

Ar 44 spēlēs izcīnītiem 57 punktiem “Orebro” vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 12.vietu starp 14 komandām, bet turnīra tabulas augšgalā ar 82 punktiem ir Kārlstades “Farjestad” un “Lulea”.

Šveicas hokeja līgā (NLA) latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano” rezultatīvā spēlē ar 8:5 (2:1, 3:0, 3:4) mājās pārspēja Rapersvīlas “Lakers”. Merzļikins šai spēlei netika pieteikts.

Tikmēr vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) mājās piekāpās Frīburas “Gotteron”. Punnenovs šodien spēlei nebija pieteikts, jo ārstē savainojumu.

Harija Vītoliņa vadītā “Davos” savā laukumā ar 5:4 (2:0, 2:2, 0:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Cīrihes “Lions”.