Ābols turpina sekmīgo sezonu Zviedrijā – divi vārti graujošā “Orebro” uzvarā

25/10/2018 22:16

Lielisku sniegumu Zviedrijas augstākās hokeja līgas kluba “Orebro” sastāvā turpina demonstrēt Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš šovakar ar diviem precīziem metieniem palīdzēja komandai savā laukumā ar rezultātu 5:1 sagraut “Timra” vienību.

22 gadus vecais Ābols abus vārtus guva otrā perioda pirmajā pusē nepilnu četru minūšu laikā, vispirms panākot 3:0, bet neilgi pēc tam arī 4:0. “Orebro” hokejisti līdz ar panākumu šovakar pārtraukuši piecu zaudējumu sēriju, bet turnīra kopvērtējumā klubs 11 mačos ar iekrātajiem 12 punktiem joprojām atrodas priekšpēdējā, 13. pozīcijā.

Ābols darbojās “Orebro” komandas otrajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus kopumā pavadīja 14:40 minūtes. Latvieša rēķinā šajā laikā četri metieni pa vārtiem un pozitīvs +/- koeficients +2.

Ābols sezonas sākumā nevarēja palīdzēt komandai, jo pārbaudes mačā lauza pirkstu. Šovakar viņš aizvadīja tikai ceturto maču pēc traumas sadziedēšanas, taču Rodrigo jau pamanījies atzīmēties ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli.