Abramovičs tomēr atteicies no domas par “Chelsea” pārdošanu

Romāns Abramovičs, Sportazinas.com
Romans Abramovičs | Foto: AFP

Krievijas miljardieris Romans Abramovičs nolēmis nepārdot sev piederošo Anglijas premjerlīgas komandu Londonas “Chelsea”, jo nav saņēmis pieņemamus piedāvājumus par komandu, kuru iegādājās 2003.gada vasarā.

Medijs “The Telegraph” vēsta, ka 53 gadus vecais oligarhs atteicies no domas par komandas pārdošanu. Iepriekš vēstīts, ka uzņēmējs papildus investīcijas komandā neieguldīs un centīsies to pārdot, jo viņam radušās problēmas ar ieceļošanu Lielbritānijā.

Valsts iestādes vairākkārtīgi atteikušas Abramovičam vīzu, neskatoties uz viņam piederošajiem aktīviem Lielbritānijas teriotrijā. Tas, iespējams, pamatots ar faktu, ka Abramovičs ir tuvs ar esošo Krievijas valdību. Šobrīd viens no Krievijas bagātākajiem cilvēkiem apmeties Izraēlā.

Iepriekš vēstīts, ka Abramovičs atteicies komandu pārdot kādam Tuvo Austrumu magnātam, kurš par “Chelsea” bija gatavs maksāt 2,5 miljardus stērliņu mārciņas.

Šobrīd “Chelsea” komandu vada bijušais tās līderis Frenks Lampards, bet vienība transfēru tirgū vēl nevar iegādāties jaunus spēlētājus, jo tā iepriekš pārkāpusi UEFA uzstādītos finanšu godprātības noteikumus.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par