“AC Milan” aizsargam Florenci pēc operācijas sezona, iespējams, beigusies

05/04/2022 18:08
Nokopēts
Alesandro Florenci

“AC Milan” un Itālijas nacionālās futbola izlases malējam aizsargam Alesandro Florenci pēc operācijas sezona, iespējams, būs beigusies. Paziņojumā Itālijas čempionāta līdervienība vēstīja, ka Florenci trešdien Romā gulsies zem skalpeļa, lai veiktu kreisā ceļgala meniska operāciju. Futbolists traumu guva bezvārtu neizšķirtā pret Boloņas komandu.

Neizteiksmīgais mačs ir palīdzējis “Napoli” komandai pietuvoties līdz viena punkta atstatumam un Milānas “Inter” komandai līdz četriem punktiem. “Inter” turklāt aizvadījusi par vienu spēli mazāk. 31 gadu vecais “AS Roma” aizsargs Florenci “AC Milan” komandai pievienojās augustā uz īres nosacījumiem. Viņš laukumā devies 27 spēlēs un guvis vienus vārtus.

Šī Florenci būs otrā operācija kluba rindās, jo līdzīga procedūra tika veikta oktobrī un pēc tās futbolists izlaida vienu mēnesi. Itālijas nacionālās izlases rindās labās malas aizsargs ir aizvadījis 47 spēles. Viņš bija izlases sastāvā 2021.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, kur Itālija ieguva titulu. Pasaules kausa finālturnīram Itālija nekvalificējās.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām