“AC Milan” futbolisti sodīti par apvainojumiem “Inter” komandai savā Itālijas čempionu titula parādē

01/07/2022 18:24
AC Milan

Itālijas Futbola federācija piektdien piesprieda naudas sodu virknei “AC Milan” spēlētāju par savas A sērijas čempionu titula parādes laikā veikto citas Milānas pilsētas komandas “Inter” spēlētāju apvainošanu.

Sandro Tonali, Teo Ernandesam un Maikam Menjo piespriests 4000 eiro, bet Radem Kruničam – 5000 eiro naudas sods. Sods piespriests par dažādiem nodarījumiem, kas tika uzskatīti par “godprātības, godīguma un korektuma principu” pārkāpumiem.

Tie ietver arī reklāmkaroga turēšanu atvērtā autobusa, kas 23.maijā brauca pa Milānu, augšpusē, uz kura bija rakstīts “jūs varat iebāzt Itālijas kausu…”. “Inter” pagājušajā sezonā izcīnīja Itālijas kausu, bet Itālijas čempionāta pēdējā dienā čempionu tituls tika “AC Milan” futbolistiem. “AC Milan” klubam par pārkāpumiem piespriests arī naudas sods 12 000 eiro apmērā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
19/08/2022 11:43

Graudiņa/Kravčenoka apspēlē vācieties un iesoļo EČ pusfinālā

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka piektdien Minhenē Eiropas čempionātā pludmales volejbolā nodrošināja vietu pusfinālā. 2019.gada Eiropas čempiones Graudiņa un Kravčenoka, kuras sieviešu turnīrā izliktas ar trešo numuru, ar rezultātu 2-0…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām