Adesanja pirms “UFC 281”: Man josta ir pie vienas vietas

04/11/2022 17:48
Nokopēts
Izreils Adesanja

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vidējā svara čempions Izreils Adesanja (23-1) savā “YouTube” kanālā pirms gaidāmā “UFC 281” cīņu šova atklājis, ka ir sajūsmā par izaicinājumu stāties pretī pieredzējušajam brazīlietim Aleksam Pereiram (7-1).

33 gadus vecais nigērietis nākamajā nedēļas nogalē sesto reizi centīsies aizsargāt savu titulu vidējā svarā. UFC “pound-for-pound” ranga otrajam numuram Adesanjam ar Pereiru jau ir savstarpējā vēsture – viņi abi iepriekš ir tikušies kikboksā, un nigērietis abas reizes brazīlietim piekāpās. Adesanja ir motivēts atriebties par šiem zaudējumiem. “Pieveikt viņu – tas man ir svarīgākais. Josta? Tā man ir pie vienas vietas. Vienkārši pieveikt viņu, tādu slepkavu kā viņš, tas man ir galvenais,” savā “YouTube” kanālā sacīja nigēriešu cīkstonis.

Abu cīkstoņu pēdējais savstarpējais duelis kikboksā notika vairāk kā pirms pieciem gadiem. Adesanja atzinis, ka viņš neveiksmes ir aizmirsis un sola, ka Pereiram MMA ietvaros ir sagaidāms citādāks izaicinājums. “Mēs [komanda] to cīņu esam “aizslaucījuši”, izgriezuši no atmiņām, un tagad es redzu, ko es izdarīju nepareizi,” sacīja Adesanja. “Nekas nebūs kā pagājušajā reizē. Esmu cits cīnītājs, ar kuru viņam nāksies saskaraties. Es esmu piedzimis no jauna, un vienkārši vēlos izklaidēties. Šī cīņa man būs jautra, tas ir galvenais mērķis. Un, kad man ir jautri, es esmu labākais pasaulē.”

“UFC 281” cīņu šovs paredzēts nākamajā sestdienā, Ņujorkā, leģendārajā “Madison Square Garden” arēnā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām