Adetokunbo “danko” pāri Kurucam, “Nets” piedzīvo zaudējumu pret “Bucks” (VIDEO)

30/12/2018 08:15

Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) turnīrā šonakt piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas izbraukumā pārliecinoši ar rezultātu 115:129 atzina līgas līdervienības Milvoki “Bucks” pārākumu.

Ņujorkas vienība aizvadīja otro spēli divu dienu laikā un, līdzīgi kā vakar Šarlotē pret “Hornets” (87:100), arī šoreiz “Nets” bija jāsamierinās ar zaudējumu. Viesi vērā ņemamu pretestību spēja izrādīt vien pirmās ceturtdaļas ievadā, uz īsu brīdi izvirzoties vadībā ar rezultātu 13:6. Ceturkšņa un arī visa mača turpinājumā iniciatīvu pārņēma “Bucks”, puslaiku noslēdzot ar +19 (71:52).

Neliela cerība Bruklinai parādījās izšķirošajā periodā, kad pēc 14:0 izrāviena mājinieku pārsvars nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām saruka līdz septiņiem punktiem. Tomēr mača izskaņā spēli savās rokās ņēma Jannis Adetokunbo un Kriss Midltons, ļaujot “Bucks” droši novadīt cīņu līdz uzvarai.

Rodions Kurucs maču uzsāka “Nets” pamatsastāvā un 22 laukumā pavadītajās minūtēs ar precīziem metieniem no spēles neizcēlās (2p. 0/2, 3p. 0/3), realizējot abus “sodiņus” un gūstot divus punktus. Latviešu uzbrucēja kontā arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas un divas piezīmes. Neskatoties uz ne visai produktīvo sniegumu, Kurucs spēli noslēdza ar labāko +/- rādītāju “Nets” sastāvā +11.

20 gadus vecais uzbrucējs arī pirmajā ceturtdaļā nonāca kādas ļoti skatāmas epizodes epicentrā, jo nesekmīgi centās pie groza stīpas apturēt ieskrējušos “Bucks” līderi Adetokunbo, kurš ātro pretuzbrukumu noslēdza ar efektīgu bumbas triecienu un reabilitējās par dažus uzbrukumus iepriekš saņemto bloku no “Nets” centra Džereta Alena.

Grieķu zvaigzne cīņu noslēdza ar “triple-double” – 31 punkts, desmit rezultatīvas piespēles un desmit atlēkušās bumbas, kamēr attiecīgi 29 un 24 punktus pievienoja Midltonas un Bruks Lopess. “Bucks” kā komanda kopumā izpildīja 51 tālmetienu, realizējot 21 (41,2%).

“Nets” galvenais treneris šoreiz deva atpūtu vienam no komandas līderiem D’Andželo Raselam, kā arī vērtīgajam rezervistam Edam Deivisam, savukārt Rondejs-Holiss Džefersons jau pirmajā ceturtdaļā iedzīvojās savainojumā un laukumā vairs neatgriezās. Ar 32 punktiem, spēlē iesaistoties no rezervistu soliņa, rezultatīvākais viesu rindās bija Šabazs Napjērs. Produktīvs sniegums arī citam rezervistam Kenetam Farīdam, kurš izcēlās ar “double-double” – 21 punkts un desmit bumbas zem groziem.

“Nets” ar 17 uzvarām un 21 zaudējumu NBA Austrumu konferences kopvērtējumā atrodas devītajā vietā, kamēr “Bucks” ar bilanci 25-10 saglabājusi visas līgas līderes godu.