Adetokunbo gatavs samierināties ar mazāku lomu, ja “Bucks” piesaistītu kādu no NBA superzvaigznēm

Jannis Adetokunbo
Jannis Adetokunbo | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Milvoki “Bucks” spīdeklis Jannis Adetokunbo sarunā ar Grieķijas mediju “Sport24.gr” atklājis, ka viņš būtu gatavs samierināties arī ar mazāku lomu, ja tas būtu komandas interesēs.

Iepriekš vēstīts, ka kluba sniegums pēdējos gados un arī paša Adetokunbo neapmierinātība ar savu spēles laiku izslēgšanas turnīra mačos lika basketbola ekspertiem domāt, ka starpsezonā “Bucks” galvenā zvaigzne varētu pamest komandu. Arī pats “Grieķu frīks” pagaidām nav devis skaidru atbildi par savu nākotni.

Viena no Adetokunbo prasībām ir sastāva pastiprināšana, lai komanda reāli cīnītos par titulu. Pats 25 gadus vecais basketbolists atzīst, ka, ja “Bucks” sastāvu papildinātu kāda no NBA superzvaigznēm, viņš būtu gatavs samierināties ar mazāku spēles laiku.

“Nekad neesmu to teicis, bet, ja Lebrons Džeimss, Kevins Durants vai Entonijs Deiviss pievienotos Milvoki klubam, es būtu priecīgs. Mani neinteresē, vai es būšu pirmais, otrais vai trešais spēlētājs komandā. Es gribu uzvarēt. Pašlaik Džeimss ir labākais spēlētājs pasaulē. Viņš man kalpo par piemēru ne tikai basketbolā, arī dzīvē. Nekad neesmu dzirdējis nevienu sliktu vārdu par viņu, Lebrons vienkārši dara savu darbu,” atklāja Adetokunbo.

Tāpat pirms dažām nedēļām basketbolists atklājis, ka viņa noturēšana ir kluba rokās. “Es nezinu, kāds ir plāns. Viss atkarīgs no “Bucks” pieņemtajiem lēmumiem. Ja tie būs pareizi, tad es šeit pavadīšu vēl vairākus gadus. Ja viņi rīkosies nepareizi, tad redzēsim. Tomēr ceru, ka kopā mēs varēsim sasniegt virsotnes,” basketbolistu citēja Zviedrijas medijs “Sport Bladet”.

Ņemot vērā Milvoki klubā pavadītos gadus, jau šogad Adetokunbo var parakstīt “super-max” piecu gadu līgumu par 220 – 250 miljoniem dolāru. Ja viņš to neizdarīs, tad pēc 2020./2021. gada sezonas beigām kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, tomēr citas komandas šādu naudu viņam piedāvāt nevarēs. “Super-max” līgums jāparaksta piecu nedēļu laikā – līdz 21. decembrim. Nākamajā dienā pēc šī termiņa beigām sāksies sezona.

Jau ziņots, ka aizvadītajā sezonā “Bucks” ar 56 uzvarām 73 spēlēs ierindojās pirmajā vietā ne tikai Austrumu konferencē, bet arī visā līgā. Arī “play-off” pirmā kārta tika pārvarēta pārliecinoši – 4-1 pret Orlando “Magic”, tomēr jau konferences pusfinālā Milvoki vienība paklupa pret topošo finālisti Maiami “Heat” ar 1-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par