Adetokunbo kaldina pārliecinošu “Bucks” uzvaru pār “Timberwolves”, Bukers spīdošs “Suns” panākumā

05/11/2019 08:35

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas sešas regulārā turnīra spēles.

Vispirms Hjūstonas “Rockets” izbraukumā ar 107:100 uzvarēja Memfisas “Grizzlies” komandu.

Jau mača ievadā viesi iekrāja nelielu pārsvaru, kuru prata noturēt visu mača pirmo ceturksni. Otrajā ceturtdaļā mājinieki ātri atspēlējās un atguva vadību, taču turpinājumā atkal uzbrukumā veiksmīgāk darbojas “Rockets” basketbolisti, kuri arī pirmo puslaiku noslēdza ar minimālu pārsvaru.

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē tika aizvadīts līdzvērtīgs basketbols, bet ceturkšņa otrajā pusē Hjūstonas komanda veica 11:0 izrāvienu, kas ļāva mazliet atrauties. Noslēdzošajā spēles daļā mājinieki vairs nespēja atspēlēties un “Rockets” pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Uzvarētājiem neapturams bija Džeimss Hārdens – 44 punkti, 10 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvās piespēles, bet Ēriks Gordons pievienoja 16 punktus un piecas atlēkušās bumbas. Zaudētāju rindās Temetriuss Morants izcēlās ar 23 punktiem, sešām rezultatīvajām piespēlēm un piecām atlēkušajām bumbām. 17 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Dilons Brukss.

Citā mačā Milvoki “Bucks” izbraukumā ar 134:106 sakāva Minesotas “Timberwolves” vienību.

Pirmais puslaik tika aizvadīts līdzvērtīgā basketbolā, viesu komandai atrodoties nelielā vadībā. Izšķirošie notikumi notika trešajā ceturtdaļā, kad Milvoki komanda veica 11:0 izrāvienu un attālinājās no mājinieku komandas līdz 19 punktu starpībai. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā viesi veica vēl vienu izrāvienu un panāca jau 30 punktu pārsvaru.

“Bucks” sastāvā ar Jannis Adetokunbo izcēlās ar 34 punktiem, 15 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvajām piespēlēm. Kriss Midltons pievienoja 26 punktus, četras rezultatīvās piespēles un trīs atlēkušās bumbas.

Tikmēr Fīniksas “Suns” savā laukumā ar 114:109 apspēlēja Filadelfijas “76ers”.

Maču veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas pirmās ceturtdaļas gaitā iekrāja astoņu punktu pārsvaru, taču viesi to ātri sadeldēja. Otrajā ceturtdaļā prakiski visu laiku vadībā atradās “76ers” spēlētāji, kuri puslaika pārtraukumā devās ar sešu punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā “Suns” komanda atspēlēja deficītu un turpinājās līdzīga cīņa. Ceturtajā ceturtdaļā krietni veiksmīgāk spēlēja mājinieki, kas beigās arī svinēja uzvaru.

Mājiniekiem ar teicamu sniegumu izcēlās Devins Bukers – 40 punkti, četras atlēkušās bumbas un trīs piespēles, bet Rikijs Rubio sakrāja 21 punktu, 10 piespēles un septiņas atlēkušās bumbas. Viesiem 32 punkti, piecas bumbas zem groziem un četras piespēles Alam Hordofrdam, bet Tobiass Heriss guva 24 punktus un savāca 10 bumbas zem groziem.

Goldensteitas “Warriors” mājās ar 127:118 pārspēja Portlendas “Trail Blazers”.

Spēle iesākās līdzīgi, mājiniekiem iekrājot nelielu pārsvaru pirmās ceturtdaļas gaitā. Pēc pirmā puslaika rezultāts vēstīja 63:60 Portlendas komandas labā. Izšķirošie notikumi tika aizvadīti otrajā puslaikā, kad mājinieki atspēlēja deficītu un iekrāja četru punktu vadību, kuru arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Mājiniekiem Ēriks Paskāls izcēlās ar 34 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām, bet Kajs Bovmens pievienoja 19 punktus, astoņas rezultatīvās piespēles un četras atlēkušās bumbas. Viesu rindās Demiens Lilards izcēlās ar 39 punktiem, bet Hasans Vaitsaids pievienoja 22 punktus un 11 atlēkušās bumbas.