Adetokunbo: Kamēr “Bucks” pretendē uz titulu, neredzu iemeslu, lai pamestu komandu

Jannis Adetokunbo, sportazinas.com
Jannis Adetokunbo | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () superzvaigzne un šīs sezonas vērtīgākais spēlētājs (MVP) , kurš 2021. gadā būs brīvā aģenta statusā un varēs pamest Milvoki “Bucks”, intervijā prestižajam Ziemeļamerikas medijam ESPN atklājis savus nākotnes plānus saistībā ar spēlēšanu komandā un norādījis, ka tikšanās ar kluba vadību bija pozitīva.

Jau ziņots, ka NBA atzinusi “Bucks” līderi Janni Adetokunbo par sezonas MVP, “Grieķu frīkam” šo godu izpelnoties otro gadu pēc kārtas, jo šo apbalvojumu viņš saņēma arī 2019. gadā. Tāpat gan šosezon, gan aizvadītajā sezonā Adetokunbo tika iekļauts turnīra pirmajā simboliskajā pieciniekā.

“Pašlaik es cenšos koncentrēties uz savu ģimeni. Aptuveni divus mēnešus biju [Orlando] “burbulī”, bet tagad esmu atgriezies Grieķijā, lai apciemotu savu māti un vecāko brāli,” pastāstīja grieķu basketbolists. “Es cenšos nedomāt par to, ko es darīšu tālāk. Bet es zinu, ka centīšos kļūt labāks. Kad pienāks laiks, mēs runāsim par līgumu un manu nākotni Milvoki.”

“Mūsu tikšanās ar kluba vadību bija brīnišķīga. Mēs runājām par komandu, apspriedām, kas notika nepareizi un ko mēs varam uzlabot,” atklāja Adetokunbo. “Kamēr visi komandā cīnās par vienu un to pašu, proti, lai kļūtu par čempioniem, kāpēc gan neturpināt spēlēt Milvoki vēl nākamos 15 gadus.”

Nesen basketbolists tikās ar “Bucks” līdzīpašnieku Marku Lasri. Tas notika tajā pašā dienā, kad viņš atsekoja vairākiem simtiem cilvēku “Twitter” un “Instagram”, tajā skaitā Milvoki komandas profilam un visiem komandas biedriem.

ESPN žurnālists Adrians Vodžnarovskis atklāja trīs stundu garas sarunas detaļas – tika apspriests, kā Milvoki vienība var uzlabot sastāvu. Lasri apstiprināja, ka komanda būs gatava samaksāt greznības nodokli (tiek piemērots gadījumos, kad klubs pārsniedz algu griestus). Abas puses vienojās par sarunas turpināšanu pēc tam, kad grieķu zvaigzne atgriezīsies no atvaļinājuma.

Iepriekš “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija atklāja komandas plānus par Adetokunbo. Basketbolistam, kurš pēc nākamās sezonas var kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, tiks piedāvāts “super-max” līgums – piecu gadu kontrakts par summu, kura svārstīsies no 221 līdz 233 miljoniem dolāru (187-197 miljoni eiro) atkarībā no algu griestiem.

Tikmēr “Yahoo sports” vēstīja, ka summa varētu sasniegt arī 254 miljonus dolāru jeb 214 miljonus eiro. Tas ir daudz vairāk, nekā var viņam spētu piedāvāt nākamajā vasarā jebkura cita komanda. Ja sportists parakstīs šo līgumu, tas būs visu laiku lielākais NBA vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par