NBA superzvaigzne Adetokunbo “Instagram” atseko “Bucks” un visiem komandas biedriem

Jannis Adetokunbo, sportazinas.com
Jannis Adetokunbo | Foto: Milvoki Bucks

Nacionālās basketbola asociācijas () superzvaigzne , kurš 2021. gadā būs brīvā aģenta statusā un varēs pamest Milvoki “Bucks”, savā sociālā tīkla ”Instagram” kontā izlēmis ”atsekot” sevis pārstāvētajam klubam kā arī visiem komandas biedriem.

Tagad “Bucks” līderis “seko” tikai deviņiem kontiem, no kuriem trīs pieder viņa brāļiem. Pēc izstāšanās no šī gada NBA izslēgšanas spēlēm pats basketbolists atklāja, ka joprojām ir uzticīgs “Bucks” un neprasīs apmaiņu, ar saviem izteikumiem liekot noprast, ka viņš paliks “Bucks” sastāvā arī pēc nākamās sezonas.

Taču pēc “atsekošanas” visiem komandas biedriem un pašam klubam vienā no mūsdienu populārākajiem sociālajiem tīkliem atkal saasinājušās baumas par iespējamo Adetokumbo aiziešanu no Milvoki komandas.

Par iespējamo “Grieķu frīka”aiziešanu no kluba licis runāt arī neizteiksmīgais “Bucks” sniegums. Milvoki bija spēcīgākā NBA komanda regulārajā sezonā, kurai virkne ekspertu šosezon prognozēja triumfu izslēgšanas spēlēs. Tomēr Milvoki klubs “play-off” mačos tā arī nespēja demonstrēt maksimāli labāko sniegumu un apstājās Austrumu konferences pusfinālā.

Gadījumā, ja 25 gadus vecais basketbolists tomēr paliks Milvoki vienībā, 2021. gadā viņš varēs noslēgt “supermax” līmeņa līgumu, kura vērtība piecos gados sasniegs 254 miljonus dolāru. Ja sportists parakstīs šo līgumu, tas būs visu laiku lielākais NBA vēsturē.

Adetokunbo tika nosaukts par 2018./19. gada sezonas vērtīgāko spēlētāju, bet šosezon viņš ir galvenais favorīts, lai šo balvu saņemtu vēlreiz.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par