Adetokunbo: Mani neinteresē kļūšana par NBA seju

01/08/2021 21:37

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Milvoki “Bucks” sastāvā par čempionu kļuvušais Jannis Adetokunbo atklājis, ka viņa plānos neietilpst kļūt par līgas seju.

“Mani neinteresē kļūšana par NBA seju. Tie varētu būt Kevins Durants vai Džeimss Hārdens. Es vēlos būt kopā ar bērniem un ģimeni, vēlos uzvarēt un gūt baudu no spēles. Man patīk “play-off” un spiediens. Es izbaudu spiedienu, rezultāts mani neinteresēja. Un kas tālāk? Tagad es zinu, ka vēlos to atkārtot. Vēlos sagādāt prieku maniem cilvēkiem, kaut arī man vairs nekas nav jāpierāda,” teica “Bucks” zvaigzne.

61 pamatturnīra spēlē Adetokunbo atzīmējās ar vidēji 28,1 punktu, 11,0 atlēkušajām bumbām un 5,9 piespēlēm. Savukārt 21 “play-off” cīņā viņam caurmērā 30,2 punkti, 12,8 izcīnītas bumbas zem groziem un 5,1 piespēli.

Pēc titula izcīnīšanas Adetokunbo tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju (MVP). Pirms tam viņš 2019. un 2020. gadā tika nosaukts par pamatturnīra MVP.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…