Adetokunbo vēlas spēlēt vienā komandā visu karjeru

Jannis Adetokunbo, sportazinas.com
Foto: NBA

Aizvadītās Nacionālās basketbola asociācijas () sezonas vērtīgākais spēlētājs (MVP) no Milvolki “Bucks” pavēstījis, ka labprāt visu savu karjeru aizvadītu vienā komandā.

“Vēlos spēlēt komandā, kura ir tendēta uz uzvaru sasniegšanu. Kamēr mums būs vienoti mērķi, neredzu nekādus iemeslus, lai nebūtu kā Stefans Karijs, Dirks Novickis, Kobe Braients un Tims Dankans,” sacīja 23 gadus vecais grieķis.

Adetokunbo nosauktie spēlētāji NBA visu karjeru aizvadījuši vienā komandā, spējot kļūt par čempioniem.

“Kamēr visi saprotamies un esam vienoti savos mērķos, domājam par vienu un to pāšu, domāju, ka varētu šeit pavadīt 20 vai 25 gadus,” pauda Adetokunbo.

“Kāpēc, lai vēlāk nekļūtu arī par daļu no treneru štāba vai ofisa darbinieku? Mums jābūt vienotam mērķim, vieniem un tiem pašiem principiem. Visam mūsu fokusam jābūt vērstam uz uzvaru čempionātā,” ESPN citē basketbolistu.

Adetokunbo aizvadītajā sezonā 72 regulārā čempionāta spēlēs atzīmējās ar vidēji 27,7 punktiem, 12,5 atlēkušajām bumbām un 5,9 rezultatīvām piespēlēm mačā. “Bucks” uzrādīja labāko uzvaru un zaudējumu bilanci starp visām NBA komandām, taču izslēgšanas mačos apstājās Austrumu konferences finālā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par