Adetokunbo: Zvaigžņu spēles MVP balvu pazaudēju trešajā ceturtdaļā

18/02/2019 15:15

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” zvaigzne Jannis Adetokunbo pēc zaudējuma Zvaigžņu spēlē pēcspēles preses konferencē atzina, ka viņš spēles vērtīgākā spēlētāja balvu pazaudēja otrajā puslaikā.

“Es pazaudēju vērtīgākā spēlētāja balvu trešajā ceturtdaļā. Pretinieki sāka trāpīt metienus un man to atņēma,” atzina grieķu basketbola zvaigzne.

Jau ziņots, ka aizvadītājā naktī NBA Zvaigžņu spēlē Lebrona Džeimsa komanda ar 178:164 pārspēja Adetokunbo vienību.

Par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Goldensteitas “Warriors” pārstāvis Kevins Durants, kurš guva 31 punktu, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. atdeva divas rezultatīvas piespēles, bloķēja divus pretinieku metienus un pārtvēra vienu bumbu.

Adetokunbo atzīmējās ar 38 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām, piecām rezultatīvām piespēlēm un vienu pārtvertu bumbu.

Spēles gaitā Džeimsa komanda bija nonākusi iedzinējos ar 20 punktu deficītu, taču otrajā puslaikā “Lakers” spīdekļa vadītā vienība atspēlējās un uzvarēja.