Adetokuno brigāde nonāk bezdibeņa malā, “Lakers” otro kārtu sāk ar neveiksmi (VIDEO)

05/09/2020 08:40

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Milvoki “Bucks” piedzīvoja trešo zaudējumu Austrumu konferences pusfinālā pret Maiami “Heat”, bet Losandželosas “Lakers” izslēgšanas turnīra otro kārtu sāka ar neveiksmi pret Hjūstonas “Rockets”.

Lai arī pirmajās divās spēlēs Austrumu konferences uzvarētāja zaudēja pretiniekiem no Maiami, šodienas mača scenārijs neliecināja, ka varētu sekot arī trešā neveiksmi pēc kārtas. Ja neskaita dažas epizodes, tad 36 minūšu laikā “Bucks” kontrolēja spēli un bija vadība. Tomēr noslēdzošajā ceturtdaļā notika kaut kas nesaprotams – Milvoki iemeta vien 13 punktus, ielaida 40 un piedzīvoja zaudējumu visā spēlē ar 100:115.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Džimijs Batlers ar 30 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un sešām piespēlēm. Labs palīgs bija arī Bems Adebajo, kuram 20 punkti un 16 atlēkušās bumbas. “Bucks” vienībā ar 22 punktiem izcēlās Brūkss Lopezs, bet Jannis Adetokunbo bija tuvu “triple-double” – 21 punkts, 16 bumbas zem groziem un deviņas piespēles.

Rezultāts sērijā ir 3-0 “Heat” labā.

Tikmēr “Rockets” Rietumu konferences pusfināla sēriju atklāja ar panākumu pār Losandželosas “Lakers” – 112:97. Spēles lielāko daļu Hjūstona bija vadībā un tā tika saglabāta līdz pat finālsirēnai, ceturtās ceturtdaļas sākumā tai pārsniedzot desmit punktu atzīmi.

Uzvarētāju punktu lielāko daļu guvuši trīs basketbolisti – Džeimss Hārdens – 36, Rasels Vestbruks – 24 (+deviņas atlēkušās bumbas) un Ēriks Gordons – 23. Losandželosai  Entonijs Deiviss izcēlās ar 25 punktiem un 14 bumbām zem groziem, bet Lebrons Džeimss – ar 20+8+7.