“Admiral” izcīna pirmo uzvaru sezonā, “Avangard” pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

17/09/2021 19:24
Vladivostokas

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Vladivostokas “Admiral” ar 4:1 pārspēja Čerepovecas “Severstal”, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā, savukārt Omskas “Avangard” ar 3:1 apspēlēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Mača pirmajā periodā starp “Admiral” un “Severstal” komandām vārtus gūt neizdevās, bet otrā perioda septītajā minūtē “Admiral” pirmos vārtus iemeta Dmitrijs Sajustovs, bet pēc nedaudz vairāk kā piecām minūtēm pārsvaru palielināja Dmitrijs Lugins.

Noslēdzošo 20 minūšu ievadā ar precīzu metienu izcēlās bijušais Rīgas “Dinamo” spēlētājs Jevgēņijs Gračovs, bet trešdaļas vidū vienus vārtus “Severstal” atguva somu leģionārs Jonass Natinens. Tikmēr četras minūtes un 40 sekundes pirms spēles beigām ripu tukšos “Severstal” vārtos raidīja čehs Libors Sulaks. Turpinājumā viesiem vairs neizdevās atspēlēties, ciešot piekto zaudējumu septiņās cīņās.

“Admiral” joprojām nevar palīdzēt savainotais Rihards Bukarts.

Tikmēr Boba Hārtlija trenētā “Avangard” izbraukumā spēja pārtraukt trīs zaudējumu sēriju, apspēlējot “Avtomobilist”. Vārtus uzvarētāju labā guva Sergejs Tolčinskis, Nikolajs Prohorkins un Ivans Telegins, kamēr pretinieku komandā precīzs bija Brukss Meiseks.