Agresīvu fanu dēļ apturēta Uldriķa pārstāvētās komandas izbraukuma spēle

26/01/2023 22:21
Cambuur

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien Leuvardenas “Cambuur” komandas izbraukuma spēlē nāca laukumā uz maiņu uzvarētā Nīderlandes meistarsacīkšu spēlē, kura neilgi pirms tās beigām tika pārtraukta mājinieku skatītāju došanās laukumā dēļ. “Cambuur” viesos divu čempionāta vājāko komandu mačā ar 1:0 (0:0) pieveica “Groningen”.

Uldriķis laukumā devās 72.minūtē, 77.minūtē vārtus viesu labā guva Daniels van Kāms, bet 86.minūtē spēle tika pārtraukta, jo mājinieku līdzjutēji izskrēja laukumā. Pēc brītiņa turpinot spēli, rezultāts vairs nemainījās.

Tagad trim komandām ir pa 12 punktiem. “Cambuur” ar 12 punktiem 18 spēlēs apsteigusi pēdējā vietā esošo “Groningen”, bet “Volendam” ar 12 punktiem 17 spēlēs ieņem 16.vietu. Augstāko līgu sezonas beigās pametīs divas komandas, bet 16.vietas ieguvējai būs jācīnās pārspēlēs.

Pagājušajā sezonā Uldriķa pārstāvētā komanda Nīderlandes virslīgā ieņēma devīto vietu 18 komandu konkurencē. Latviešu uzbrucējs 21 spēlē izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem, bet šajā sezonā viņš pagaidām ir bez precīziem sitieniem.