Agresorvalstī strādājošais Tambijevs par PČ: Vītoliņš izmantoja izdevību, ka nespēlēja Krievija un Baltkrievija

12/08/2023 16:31
Nokopēts
Leonīds Tambijevs

Visu laiku rezultatīvākais Latvijas hokeja izlases spēlētājs Leonīds Tambijevs sarunā ar “Sport-Express” izteicis savus komentārus par Latvijas valstsvienības izcīnītajām bronzas medaļām pasaules čempionātā.

“Man tas nav interesanti,” uz jautājumu par Rīgas “Dinamo” pazušanu no hokeja kartes atbild Tambijevs. “Vienīgais, par ko varu pateikt paldies, ir tas, ka viņi deva man iespēju strādāt MHL, kad biju treneris-iesācējs, piedāvāja tramplīnu. Tālāk par MHL mani neviens nepacēla. Es divas vai trīs reizes piedalījos darba intervijās, to darīju savā dzimtā valodā – daudziem tas nepatika. Tālāk par darba intervijām netika, vienmēr nozīmēja citus. Esmu vienaldzīgs pret Rīgas “Dinamo”. Man ir citas domas, idejas, dzīve. Biju sarūgtināts ar šādu pieeju. Es runāju krievu valodā. Tam, iespējams, bija liela loma. Mani nelika par galveno treneri.”

“Pasaules čempionātā es nebiju, man nav interesanti, kurā virzienā dodas šis turnīrs. Esmu priecīgs, ka izlase izcīnīja bronzas medaļas. Priecājos par Hariju Vītoliņu, kurš labi nostrādāja, sagatavoja komandu un izmantoja izdevību, ka nespēlēja Krievija un Baltkrievija. PČ kļuvis vājāks, ja jau Kanādas vājākā izlase izcīnīja trofeju. Latvija varēja uzvarēt kanādiešus pusfinālā. Visas spēles skatījos pa televizoru. Tiešām esmu priecīgs par izlasi, bet tas, kas notiek Latvijas hokejā, mani neinteresē, tikpat kā pats neesmu interesants viņiem.”

“Apsveicu Teodoru Bļugeru, kad viņš izcīnīja Stenlija kausu. Pats būšu Rīgā [11. augustā], mani uzaicināja. Nofotografēšos ar kausu, pieskaršos, palasīšu uzvārdus, komandas. Tas ir zīmīgs notikums, jo pirmo reizi Latvijas vēsturē Stenlija kauss ir atvests uz Rīgu. Teodora tēvs aicina ciemos, ar viņu labi komunicējam. Sekoju Teodora karjerai, puisis tā izsities, kaut gan neviens neticēja. Esmu priecīgs par viņu, un tagad vēl izcīnīja kausu – malacis. Nevajadzētu apstāties, jādodas tālāk pēc otrā kausa.”

Komentāri

  • Anonymous
    12/08/2023 19:43

    Vatņiks paliek vatņiks, Latvija viņam pie vienas vietas. Lai paliek vatņiku zemē, savā ierastajā vidē. Ja runājam par PČ, tad par krieviju, jā tā ir top komanda, bet kādā rakā piemin baltkrieviju, konkurenti, smieklīgi.

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām