Agvero iesit 150. vārtus Mančestras “City” uzvarā pār “Southampton”

04/11/2018 20:24

Pašreizējā valsts čempione Mančestras “City” svētdien Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta mačā savā laukumā ar 6:1 (4:1) sagrāva “Southampton”.

Pēc šīs uzvaras un sestdienas “Liverpool” neizšķirta Mančestras klubs kļuvis par vienīgo premjerlīgas līderi.

Divus vārtus uzvarētāju labā iesita nupat ar klubu līgumu pagarinājušais Rahīms Stērlings, kamēr Mančestras “City” turpina bezzaudējumu sēriju premjerlīgā.

Vēl mājinieku labā vārtus šajā mačā guva Davids Silva, Līrojs Sanē un Serhio Agvero, kuram tie bija 150.vārti premjerlīgā. Savukārt vēl vienu bumbu “Southampton” raidīja paši savos vārtos.

Agvero pēc svētdienas kļuvis par visu laiku astoto rezultatīvāko premjerlīgas futbolistu, šo godu dalot ar slaveno Maiklu Ouenu.

Citā svētdienas spēlē pie kārtējās uzvaras tika arī Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja citu Anglijas galvaspilsētas klubu “Crystal Palace”.

Mājinieku sastāvā divus vārtus iesita Alvaro Morata.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka vārtus mača kompensācijas laikā gūstot Markusam Rešfordam, Mančestras “United” sestdien viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja “Bournemouth” futbolistus.

Mača rezultātu jau 11.minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Kelams Vilsons, kurš apsteidza “United” aizsardzību un saņēma piespēli tieši pretī vārtiem, raidīdams bumbu tīklā. Desmit minūtes pirms pirmā puslaika beigām viesi izlīdzināja rezultātu, no aptuveni desmit metriem precīzi sitot francūzim Antonī Marsiālam.

Par mača galveno varoni kļuva Rešfrods, kurš kompensācijas laika otrajā minūtē pēc piespēles soda laukumā nolika bumbu sev pa sitienam un no tuvas distances panāca 2:1.

Vēl vienā sestdienas mačā Londonas “Arsenal” savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:0) ar “Liverpool”.

Premjerlīgas kopvērtējuma vadībā ar 29 punktiem 11 spēlēs ir Mančestras “City”, no kuras divus punktus tagad atpaliek “Liverpool” un “Chelsea”. Ceturtā ar 24 punktiem ir Totenhemas “Hotspur”, kas sestdien viesos ar 3:2 (2:0) uzvarēja Vulverhemptonas “Wanderers”.

Piekto vietu ar 23 punktiem ieņem “Arsenal”, kam ar 20 punktiem seko “Bournemouth” un Mančestras “United”.