Agvero kaldina Mančestras “City” panākumu, Grīzmanam divi vārti “Barcelona” uzvarā (VIDEO)

25/08/2019 23:55

Anglijas premjerlīgas čempionātā Mančestras “City” pārspēja “Bournemouth” ar 3:1 pateicoties diviem Serhio Agvero vārtiem, Itālijā “Milan” sezonas pirmajā spēlē zaudēja “Udinese” ar 0:1, bet Parīzes “Saint-Germain” un “Barcelona” izcīnīja vieglas uzvaras savu valstu čempionātos.

Anglija

Otro uzvaru šosezon izcīnīja čempionvienība Mančestras “City”, kas izbraukumā apspēlēja “Bournemouth” ar 3:1 (2:1). Mača sākumā viesu futbolisti spēlēja pārāk agresīvi un jau 13. minūtē diviem čempiones spēlētājiem tika parādīta dzeltenā kartīte. Tikmēr jau 15. minūtē rezultātu atklāja komandas visu laiku rezultatīvākais spēlētājs Serhio Agvero. Īsi pirms pirmā puslaika beigām Rahīms Stērlings dubultoja “City” pārsvaru, bet vēl līdz pārtraukumam “Bournemouth” pussargs Harijs Vilsons atbildēja ar vārtu guvumu – 2:1.

Spēles otrajā pusē Agvero bija precīzs vēl vienu reizi, mačam noslēdzoties ar rezultātu 3:1.

Citos mačos Totenhemas “Hotspur” atzina Ņūkāslas “City” pārākumu ar 0:1, bet Vulverhemptonas “Wanderers” un “Burnley” nospēlēja neizšķirti 1:1.

Itālija

“Milan” sezonas pirmajā mačā piekāpās “Udinese” ar 0:1. Vienīgos vārtus uzvarētāju labā guva Rodrigo Bekao, atzīmējoties 72. minūtē.

“Roma” un “Genoa” spēlē tika gūti seši vārti, mačam noslēdzoties ar 3:3, “Cagliari” zaudēja “Brescia” ar 0:1, Genujas “Sampdoria” piekāpās Itālijas kausa ieguvējai Romas “Lazio” ar 0:3, Feraras “Spal” atzina vicečempiones Bergamo “Atalanta” pārākumu ar 2:3, “Torino” savā laukumā tika galā ar “Sassuolo” – 2:1, savukārt “Verona” un “Bologna” nospēlēja neizšķirti 1:1.

Vācija

Leipcigas “Red Bull” savā laukumā pieveica Frankfurtes “Eintracht” ar 2:1. Vēl vienā spēlē Berlīnes “Hertha” zaudēja “Wolfsburg” ar 0:3.

Spānija

Čempione “Barcelona” pārliecinoši apspēlēja Seviļas “Betis” ar 5:2. Divi vārti Antuāna Grīzmana kontā, vēl pa reizei atzīmējās Karless Peress, Žordi Alba un Arturo Vidals. Zaudētāju rindās precīzi bija Nabils Fekirs un Lorenco Garsia.

“Mallorca” ar 0:1 atzina Sosjedadas “Real” pārākumu, “Leganes” ar identisku rezultātu zaudēja Madrides “Atletico”, bet Vitorijas-Gasteisas “Alaves” un Barcelonas “Espanyol” mačā vārti netika gūti.

Francija

Parīzes “Saint-Germain” bez savas zvaigznes Neimara pārspēja “Toulouse” ar 4:0. Otrā puslaika sākumā Maksims Čoupo-Motings izvirzīja Francijas grandu vadībā, bet piecas minūtes vēlāk Tulūzas aizsargs iesita bumbu savos vārtos. 15 minūtes pirms pamatlaika beigām Čoupo-Motings atzīmējās otro reizi spēlē – 3:0, bet punktu pielika Markinjoss – 4:0.

“Monaco” pēc pirmā puslaika bija vadībā pret “Nimes” ar 2:0, bet mača otrajā pusē palika mazākumā un ielaida divus vārtus – 2:2, kamēr “Strasbourg” zaudēja “Rennes” ar 0:2.