AHL: Kādreizējais Girgensona komandas biedrs sarūgtina rezultatīvā Balcera komandu

24/01/2018 13:09

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) spēles aizvadīja Latvijas spēlētāju pārstāvētās komandas. Trijās 24. janvāra spēlēs piedalījās divi latviešu hokejisti.

Vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas ”Monsters” sagrāva Milvoki ”Admirals” vienību 5:0. Latviešu hokejists šajā spēlē nepiedalījās, pirmā vārtsarga lomu ieņemot Džefam Zatkofam, kurš atvairīja visus 27 pretinieku metienus.

Savukārt rezultatīvā Rūdolfa Balcera Sanhosē ”Barracuda” papildlaikā piekāpās Teksasas ”Stars” 2:3. Balcers, kā šosezon ierasts, bija rezultatīvs, padodot piespēli otrajā Markusa Sorensena vārtu guvumā.

”Stars” neizšķirtu izrāva nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, bet papildlaika vidū izcīnīja arī uzvaru. Jāpiebilst, ka neizšķirtu rezultātu panāca kādreizējais Zemgus Girgensona komandas biedrs Bufalo ”Sabres” rindās Braiens Flins, kurš turklāt izrāva arī uzvaru papildlaikā, kļūstot par spēles galveno varoni.

Turnīra kopvērtējumā Klīvlendas ”Monsters” Centrālajā divīzijā ieņem pēdējo vietu ar 32 punktiem 40 spēlēs, savukārt Sanhosē ”Barracuda” atrodas sestajā pozīcijā Klusā okeāna divīzijā ar 41 punktu 38 mačos.

Balcers savas komandas sastāvā ir rezultatīvākais spēlētājs, gūstot 26 punktus (8+18). Viņa kontā arī astoņas soda minūtes, kā arī visvairāk izpildītie metieni pa vārtiem starp savas komandas spēlētājiem (91).