Aho ar “hat-trick” kaldina “Hurricanes” uzvaru, NHL čempioni turpina spīdoši (VIDEO)

22/01/2023 10:35
Sebastians Aho

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Karolīnas “Hurricanes”, pateicoties Sebastiana Aho trīs gūtajiem vārtiem, izbraukumā ar rezultātu 5:2 pārspēja Ņujorkas “Islanders”.

Mājinieki ātri atklāja spēles rezultātu, Džordanam Stālam pārspējot “Islanders” vārtsargu jau mača 44.sekundē. Trīs minūtes vēlāk viesi dubultoja pārsvaru pēc Džespera Festa metiena, taču līdz trešdaļas noslēgumam ņujorkieši spēja izlīdzināt rezultātu uz tablo – 14.minūtes sākumā pirmos mājinieku vārtus guva Simons Holmstroms, bet nepilnas divas minūtes vēlāk 2:2 panāca Broks Nelsons.

Turpinājumā “Islanders” vārtus vairāk nespēja gūt, tikmēr viesi turpināja audzēt savu pārsvaru, trīs reizes izceļoties Sebastianam Aho – somu ubzrucējs guva vienus vārtus otrā perioda beigās un trešā ievadā, bet 22 sekundes pirms spēles beigu signāla raidīja rupu tukšos “Islanders” vārtos, pieliekot punktu mačam.

Citviet Stenlija kausa čempioni Kolorado “Avalanche” izbraukumā ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sēriju pārspēja Sietlas “Kraken”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas. Spēles rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas devītajā minūtē, Aleksam Njūhūkam izvirzot vadībā Kolorado vienību. “Kraken” metās atspēlēties un jau minūti vēlāk prata izlīdzināt rezultātu uz tablo. 1:1 panāca Raiens Donato.

Noslēdzošajā periodā vārti netika gūti, un uzvarētāju nepalīdzēja noskaidrot arī papildlaiks, mača liktenim izšķiroties “bullīšos”. Pēcspēles metienos pārāka izrādījās “Avalanche”, kuras vārtos visus trīs sāncešu metienus atvairīja Pāvels Francūzs, bet vienīgo metienu realizēja kapteiņa asistents Neitans Makinons.

Vēl vienā mačā Vegasas “Golden Knights” savā laukumā ar rezultātu 6:2 pārliecinoši pārspēja Vašingtonas “Capitals”. Uzvarētājiem ar vieniem gūtiem vārtiem izcēlās Alekss Martiness, Nikolass Rojs, Maiks Amadio, Bairons Frūzs, bet divreiz precīzs bija Pauls Koters. Vašingtonas komandā, savukārt, metienus vārtu guvumos pārvērta Tīdžejs Ošī un Markuss Johansons.