Aho “hat-trick” nokārto uzvaru “karstajai” Karolīnai, “Ducks” 11. neveiksme pēc kārtas (VIDEO)

14/01/2019 09:13

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) lielisku sniegumu turpina demonstrēt somu talants Sebastjans Aho, kurš ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli sasniedza sezonā 50 gūto rezultativitātes punktu robežu (21+30), palīdzot Karolīnas “Hurricanes” ar 6:3 apspēlēt Nešvilas “Predators”.

Viesuļvētrām šī bija septītā uzvara pēdējās astoņās spēlēs. Mājinieki jau līdz otrā perioda vidum ieguva izšķirošu 5:1 pārsvaru. Nešvilas komandai nelīdzēja arī divi Filipa Forsberga gūtie vārti.

Četrus bezatbildes ripas noslēdzošajā trešdaļā savos vārtos pamanījās ielaist Floridas “Panthers”, kas viesos ar 1:5 atzina Vankūveras “Canucks” pārākumu. Panterām šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Pamatīgā bedrē nokļuvusi arī Anaheimas “Ducks”, kas Vinipegā nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru un beigās ar 3:4 pagarinājumā atzina vietējās “Jets” pārākumu. Uzvaru mājiniekiem 11 sekundes līdz papildlaika beigām izrāva Braiens Litls.

Aizraujošā 12 vārtu spēlē panākumu izcīnījusi Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 7:5 pārspēja Ņujorkas “Rangers”. Pa diviem precīziem raidījumiem Nika Folinjo (Blue Jackets) un Matsa Cukarello (Rangers) rēķinā.

Visbeidzot negaidīti graujošas uzvaras izcīnīja Kalgari “Flames” un Ņujorkas “Islanders”, kuras ar rezultātiem 7:1 un 5:1 uzveica attiecīgi Arizonas “Coyotes” un līgas līderi Tampabejas “Lightning”.