Aho “hat-trick” nokārto uzvaru “karstajai” Karolīnai, “Ducks” 11. neveiksme pēc kārtas (VIDEO)

James Guillory-USA TODAY Sports

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) lielisku sniegumu turpina demonstrēt somu talants Sebastjans Aho, kurš ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli sasniedza sezonā 50 gūto rezultativitātes punktu robežu (21+30), palīdzot Karolīnas “Hurricanes” ar 6:3 apspēlēt Nešvilas “Predators”.

Viesuļvētrām šī bija septītā uzvara pēdējās astoņās spēlēs. Mājinieki jau līdz otrā perioda vidum ieguva izšķirošu 5:1 pārsvaru. Nešvilas komandai nelīdzēja arī divi Filipa Forsberga gūtie vārti.

Četrus bezatbildes ripas noslēdzošajā trešdaļā savos vārtos pamanījās ielaist Floridas “Panthers”, kas viesos ar 1:5 atzina Vankūveras “Canucks” pārākumu. Panterām šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Pamatīgā bedrē nokļuvusi arī Anaheimas “Ducks”, kas Vinipegā nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru un beigās ar 3:4 pagarinājumā atzina vietējās “Jets” pārākumu. Uzvaru mājiniekiem 11 sekundes līdz papildlaika beigām izrāva Braiens Litls.

Aizraujošā 12 vārtu spēlē panākumu izcīnījusi Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 7:5 pārspēja Ņujorkas “Rangers”. Pa diviem precīziem raidījumiem Nika Folinjo (Blue Jackets) un Matsa Cukarello (Rangers) rēķinā.

Visbeidzot negaidīti graujošas uzvaras izcīnīja Kalgari “Flames” un Ņujorkas “Islanders”, kuras ar rezultātiem 7:1 un 5:1 uzveica attiecīgi Arizonas “Coyotes” un līgas līderi Tampabejas “Lightning”.