Aigars Šķēle Francijā turpina rezultatīvi, Timmam, Strēlniekam un Bertānam uzvaras

02/09/2018 09:39

Jaunajai Eiropas klubu basketbola sezonai turpina gatavoties vairāki latviešu spēlētāji, savu pārstāvēto komandu sastāvos aizvadot pārbaudes mačus. Pēc 19 punktu gūšanas iepriekšējā mačā ar 14 punktiem sestdien Francijas augstākās līgas kluba “Antibes Sharks” sastāvā izcēlies bijušais “Ventspils” aizsargs Aigars Šķēle.

25 gadus vecais Šķēle laukumā devās uz maiņu un nepilnās 19 nospēlētajās minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, divus no trim “trejačiem”, kā arī visus sešus izpildītos soda metienus. Latvieša kontā arī četras atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles. “Antibes Sharks” ar rezultātu 96:76 droši pārspēja Francijas “Pro B” jeb otrās spēcīgākās līgas klubu “Roanne Choir”.

Komandai šodien vēl paredzēta tikšanās ar citu augstākās līgās vienību “Fos Provence Basket”.

Grieķijas grands Pirejas “Olympiacos” ar rezultātu 89:67 tika galā ar Saloniku “Aris”. Komandas uzvaru ar pieciem punktiem kaldināja Jānis Timma, tikmēr Jānis Strēlnieks pievienoja vēl divus punktus.

Ar diviem realizētiem tālmetieniem un gūtiem astoņiem punktiem Milānas “Olimpia” komandai uzvaru pār otrās līgas komandu “Junior Casale” (96:68) palīdzējis izcīnīt Latvijas izlases aizsargs Dairis Bertāns.

Tikmēr pie trešā lielākā spēles laika Grankanārijas “Herbalife” komandas sastāvā mačā pret Tenerifes “Iberostar” ticis centrs Anžejs Pasečņiks, kurš 21:29 minūtēs izcēlās ar sešiem punktiem (2p. 3/5), piecām atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli. Divu Kanāriju salu klubu duelī pārliecinoši labāki ar rezultātu 79:54 bija “Iberostar” spēlētāji.