Aigars Šķēle rezultatīvs “Sharks” uzvarā Francija, Šmitam skaists “alley-oop” danks (VIDEO)

22/12/2018 23:21

Latvijas izlases basketbolists Aigars Šķēle sestdien guva 15 punktus Francijas čempionāta spēlē un kaldināja Antibas “Sharks” šosezon trešo uzvaru. “Sharks” pretinieku frontē ar rezultātu 87:80 (24:22, 21:22, 23:17, 19:19) pārspēja “Fos Provence Basket” vienību.

Šķēle šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā iemeta abus divus divpunktu metienus, trīs no četriem tālmetieniem un abus “sodiņus”.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu, veica četras rezultatīvas piespēles un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu, tikdams pie 19 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija dalīts labākais rezultāts komandā.

“Sharks” rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija amerikānis Tims Blū.

Antibas komanda ar trim uzvarām 14 spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu 18 vienību konkurencē

Tikmēr Rolands Šmits sestdien guva četrus punktus Spānijas augstākās līgas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Barselonas “Lassa” komanda izcīnīja uzvaru. Barselonas basketbolisti viesos ar rezultātu 104:71 (28:21, 20:26, 34:7, 22:17) pārspēja Sansevastjanas “Delteco GBC” komandu.

Šmits spēlē iesaistījās ceturtajā ceturtdaļā, laukumā pavadīdams sešas minūtes un 42 sekundes. Savu pirmo grozu viņš guva ar skaistu “alley-oop” danku, bet kopumā realizēja abus divus divpunktu metienus.

Tāpat viņš veica vienu rezultatīvu piespēli, izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu un tika pie sešiem efektivitātes koeficienta punktiem.

“Lassa” rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija ungārs Adams Hanga.

Ar 11 uzvarām 13 spēlēs Spānijas čempionāta vadībā atrodas “Lassa”. Tikmēr Mārtiņa Laksas pārstāvētajai Kompostelas “Monbus Obradoiro” ir piecas uzvaras 12 mačos, kas ļauj ieņemt 12.vietu, bet Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” ar četriem panākumiem 12 dueļos ir 14.pozīcijā starp 18 komandām.