Aikelam ceturtie vārti, Bļugera pārstāvētā “Penguins” pārspēj “Golden Knights” (VIDEO)

12/03/2022 09:39
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 5:2 apspēlēja Vegasas “Golden Knights”.

Pēc divām nospēlētajām trešdaļām rezultāts bija 2:2. Trešā perioda sākumā Marks Fridmans panāca 3:2, piecas minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Braiens Rasts realizēja vairākumu un palielināja pārsvaru līdz 4:2, savukārt punktu pielika Evans Rodrigess.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 28 sekundes, no tām piecas sekundes vairākumā un divas minūtes un astoņas sekundes mazākumā. Latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem un uzvarēja 54% no iemetieniem.

Pitsburgai ar diviem (1+1) punktiem atzīmējušies Rasts un Džefs Kārters, savukārt pretinieku vienībā noteikti atzīmējams Džeks Aikels, kurš guva savus ceturtos vārtus šosezon.

Ar 79 punktiem 59 spēlēs Pitsburga ieņem otro vietu Metropolitēna divīzijā. Nākamo maču komanda aizvadīs rītdien, 13. martā plkst. 19:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”.