Airētājas Bole/Svirska EČ iegūst 11. vietu

11/04/2021 14:58

Latvijas airētājas Evita Bole/Olga Svirska svētdien Itālijas pilsētā Varēzē Eiropas čempionātā akadēmiskajā airēšanā ierindojās 11.vietā. Sestdien Latvijas duets pusfinālā ierindojās pēdējā, sestajā, vietā, kā rezultātā svētdien bija gaidāms starts B fināla airējumā, cīnoties par septīto vietu.

Bole/Svirska 2000 metru airējumu veica septiņās minūtēs un 16,87 sekundēs, kas starp sešām laivām bija piektais labākais rezultāts. Eiropas čempionātu viņas noslēdza 11.vietā. No pirmā trijnieka B finālā Latvijas airētājas atpalika par vairāk nekā piecām sekundēm.

A fināla sacensības ar sešu laivu līdzdalību paredzētas svētdienas pēcpusdienā. Jau ziņots, ka pusfinālu viņas sasniedza caur gandarījuma kārtu. Šajā klasē startēja 13 pāri, no kuriem pusfinālā iekļuva 12.

Jau ziņots, ka turpat Varēzē latvietes šonedēļ piedalījās Tokijas olimpisko spēļu Eiropas zonas kvalifikācijas sacensībās, neizcīnot ceļazīmi uz Olimpiādi. Maija vidū Lucernā būs vēl viena iespēja izcīnīt vietu olimpiskajās spēlēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…