Aiversons: Filadelfija jau šosezon spēlēs play-off

Alens Aiversons, sportazinas.com
foto: USA Today

Kādreizējā Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne , kurš ilgus gadus bija Filadelfijas “76ers” seja, uzskata, ka esošais komandas modelis ir spējīgs sasniegt izslēgšanas turnīru jau gaidāmajā sezonā.

“Skatoties kādā virzienā šobrīd dodas Filadelfijas klubs, es uzskatu, ka komandai ir liela nākotne. Talantīgajiem jaunajiem spēlētājiem, pievienojot pāris pieredzējušus basketbolistus, apvienojot jaunību ar pieredzi, var sasniegt labus rezultātus. Domāju, ka nākošajā sezonā mēs noteikti tiksim play-off,” uzskata bijusī NBA zvaigzne, kurš vēljoprojām asociē sevi ar Filadelfiju.

Jāpiemin, ka “76ers” rindās šobrīd tik tiešām ir vesela jauno talantu plejāde – pēdējo divu gadu NBA drafta pirmie numuri aizsargs Markels Fulcs un universiālais Bens Simonss. Tāpat pēc divu gadu ilgas gaidīšanas pagājušajā sezonā veiksmīgi debitēja centrs Džoels Embīds, kuru 2014. gadā Filadelfija izvēlējās ar kopējo trešo numuru. Komandā ir arī garais spēlētājs Džeihils Okafors, kurš 2015. gadā tika izvēlēts arī ar trešo kārtas numuru un horvāts Dario Saričs, kurš aizvadītajā sezonā tās otrajā pusē ievērojami progresēja un demonstrēja atzīstamu sniegumu.

Filadelfija pēdējos gados ir bijusi izteikta līgas pastarīte, taču pēdējo piecu gadu laikā konstanti tā tikusi pie augstām drafta izvēlēm, vienlaicīgi komandā pulcējot vienus no labākajiem jaunajiem talantiem līgā.

Aizvadītajā sezonā “Sixers” 82 NBA regulārās sezonas spēlēs izcīnīja 28 uzvaras un piedzīvoja 54 zaudējumus.

Kā zināms, tiesības uz latviešu centra spēlētāju pieder tieši Filadelfijas klubam, kas tās ieguva maiņas darījumā no Orlando “Magic”, kura bija draftējusi Pasečņiku ar 25. kārtas numuru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par