Daugavpils Futbola skolas direktors Mackevičs aizdomās par finanšu pārkāpumiem atstādināts no amata

Nauris Mackevičs Foto: BFC Daugavpils

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata ir atstādināts Daugavpils Futbola skolas direktors un bijušais “Sportacentrs.com” žurnālists Nauris Mackevičs, kurš, iespējams, veicis finanšu pārkāpumus, kas izdarījuši kaitējumus Daugavpils pašvaldības budžetam.

Mackevičs no amata pienākumu pildīšanas atstādināts sākot no šodienas līdz 2019. gada 8. janvārim. Šajā laikā tiks veikta izmeklēšana un Mackevičam netiks izmaksāta darba līgumā ietvertā alga.

Papildus tam Mackevičam arī liegts iekļūt Daugavpils Futbola skolas ēkas telpās, kas atrodas Kandavas ielā 17a, Daugavpilī.

Uz izmeklēšanas laiku direktora pienākumus Daugavpils Futbola skolā izpildīs savulaik totalizatoru skandālā iesaistītais bijušais vārtsargs Aleksandrs Vlasovs.

Izglītības iestāde dibināta 2016.gadā kā profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde “Futbola centrs Daugavpils”, bet šogad nosaukums mainīts uz Daugavpils Futbola skolu. Pašlaik skolā mācās 455 bērni 32 mācību-treniņu grupās.

Daugavpils Futbola skola sadarbojas ar “Daugavpils/Progress” komandu, kas šoruden triumfēja Latvijas 1. līgā futbolā, aiz sevis atstājot “Super Nova” komandu.

Daugavpilieši “SynotTip” futbola virslīgā atgriezīsies pēc trīs gadu pārtraukuma.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar