Aizdomās par slepkavības izdarīšanu apcietināts NBA drafta kandidāts

Tešons Haitauers, sportazinas.com
Tešons Haitauers | Foto: FOX

Šī gada Nacionālās basketbola asociācijas () drafta kandidāts Tešons Haitauers sestdien tika apcietināts aizdomās par slepkavības izdarīšanu, kas veikta šomēnes, vēsta ESPN.

Haitauers šosezon bija Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) vienības Tuleinas “Green Waves” labākais punktu guvējs, bet viņa karjera, iespējams, noslēgsies vēl īsti nesākusies, jo svētdien uz aizdomu pamata par slepkavību, viņu ievietoja Henrijas apgabala cietumā.

Basketbolistu apsūdz par slepkavību, uzbrukumu, kā arī ieroča turēšanu nozieguma laikā.

Neilgi pēc spēlētāja aresta, viņa pārstāvētā universitātes komanda pavēstīja, ka basketbolists ir izslēgts no vienības. Viņš Tuleinas universitātes komandai pievienojās pērn, kad pārnāca no Džordžijas universitātes, kurā basketbolistam netika dots gana liels spēles laiks.

Henrijas apgabala policija vēstīja, ka incidents, kurā bija iesaistīts Haitauers, notika 8.aprīlī plkst.11 no rīta pēc vietējā laika. Todien kādā daudzdzīvokļu kompleksā notikusi apšaude, kurā dzīvību zaudēja 24 gadus vecais Devante Entonijs Longs.

Kā vēsta policijas ieraksts sociālajā vietnē “Facebook”, Haitauers ir viens no sešiem aizdomās turētajiem, pret kuriem noris izmeklēšana slepkavībā. Piecas no šīm personām, tostarp basketbolista brālis Džefrijs, atrodas apcietinājumā, savukārt viens cilvēks vēl nav notverts.

Haitauers šosezon Tuleinas komandā vidēji spēlē izcēlās ar 15,9 punktiem un 4,6 atlēkušajām bumbām. Iepriekšējās divās sezonās “Bulldogs” komandā viņa rēķinā vien 5,1 punkts un 1,7 atlēkušās bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par