Aizraujošā mačā Londonas grandu duelis noslēdzas ar rezultatīvu neizšķirtu

14/08/2022 20:38
Antonio Kontē un Tomass Tuhels

Anglija

Anglijas premjerlīgas otrās kārtas centrālajā mačā “Stamford Bridge” stadionā tikās divi Londonas klubi – mājinieki “Chelsea” un Totenhemas “Hotspur”. Pirmā puslaika “Chelsea” dominance atspoguļojās arī rezultātā – 19. minūtē pēc Marka Kukureļas stūra sitiena soda laukumā nepieskatīts tika atstāts Kalidū Kulibalī, kurš bumbu no gaisa raidīja Hugo Lorisa sargātājos vārtos.

Totenhemas klubs gan spēja atspēlēties – 68. minūtē dāņu pussargs Pjērs Emils Hejbjergs ar sitienu pa zemi pārspēja “Chelsea” vārtsargu Eduāru Mendī. Nepilnas desmit minūtes vēlāk “Chelsea” izmantoja “Hotspur” nolaidību aizsardzībā, un pēc Rahīma Stērlinga piespēles mājiniekus vadībā atkal izvirzīja Rīss Džeimss. Pēdējais vārds gan piederēja viesiem – kompensācijas laika sestajā minūtē “Hotspur” veica stūŗa sitienu, pie kura izveicīgākais vārtu priekšā bija Harijs Keins, kurš ar galvu un rikošeta palīdzību bumbu raidīja Mendī cietoksnī. Mača beigās asumi izcēlās arī starp komandu galvenajiem treneriem – paspiežot viens otram roku, ar asiem vārdiem apmainījās Antonio Kontē un Tomašs Tuhels, abiem speciālistiem nopelnot sarkanās kartītes.

Otrā svētdienas mačā jaunpienācēja Notingemas “Forest” izcīnīja pirmo uzvaru premjerlīgā kopš 1999. gada – pēdējās sezonas, kad klubs bija Anglijas augstākajā līgā. Savā laukumā ar 1:0 apspēlēta Vesthemas “United” komanda. Vienīgos vārtus “Forest” komandas labā pirmā puslaika kompensācijas laikā guva Taivo Avonidži.

Vācija

Minhenes “Bayern” Vācijas bundeslīgas otrajā kārtā turpināja pirmajā iesākto – ar  2:0 pieveikta “Wolfsburg” vienība. Ar rezultatīviem sitieniem Minhenes kluba labā izcēlās jaunais talants Džamals Musiala un pieredzējušais Tomass Millers. Svētdienas pirmais mačs starp Berlīnes “Union” un “Mainz” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Francija

Otrās kārtas atklāšanas mačā piektdien “Nantes” un “Lille” uzvarētāju nenoskaidroja – mačs noslēdzās 1:1. Tikmēr sestdien Parīzes “Saint-Germain” izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, savā laukumā ar 5:2 sakaujot “Montpellier” vienību. Vakar uzvarētājs arī netika noskaidrots “Monaco” – “Stade Rennais” duelī (1:1).

Tikmēr šodien divos mačos uzvaras svinēja viesu komandas  – “Reims” un “Clermont” duelis noslēdzās 2:4,  “Troyes” un “Toulouse” spēlē Tulūzas vienība bija parāka ar 3:0. Savukārt “Brest” un  Marseļas “Olympique”(1:1), Nice” un  “Strasbourg” (1:1), “Ajaccio”  un “Lens” 0:0, kā arī “Auxerre” un “Angers” (2:2) dueļi noslēdzās neizšķirti.